prev next
 • Bluegrass
 • Peletkamna - Vladimír Háza
 • Tramp vodácký časopis Vítr
 • Mandolinwolf
 • Bluegrass fest
 • Esoterika rostlin
 • T. V. D. O. Silver North
 • Piráti Skřivánek
 • Krásnohorská liščata
 • Zakázkové lakování
 • Motoareál Chabařovice
 • Bazar Fridrich
 • Vánoční koncert Mozaika
 • Festival Chlumecký guláš
 

PROJEKTY

 

PROJEKTY PRO DĚTI

T.V.O. Silver North

Stránky dětské tramp-vodácké osady Silver North. Vytvořeno v redakčním systému webnode, který snadno ovládnou i děti ZŠ. Dodána pouze vlastní grafika v Adobe Photoshop a prvotní obsah. Děti si je teď aktualizují sami. Web vytvořen v r. 2010.

T.V.O. Silver North

Piráti Skřivánek

Stránky třídy ZŠ EK ÚL. Vytvořeno v redakčním systému webnode, který snadno ovládnou i děti ZŠ. Dodána pouze vlastní grafika v Adobe Photoshop a prvotní obsah. Děti si je teď aktualizují sami. Web vytvořen v r. 2010.

Piráti Skřivánek

 

 

PROJEKTY

Vítám Vás na webu věnovaném magii, muzice a trampingu. Osobní stránky Ivčy Mandolinwolf Danešové, na kterých naleznete Esoteriku rostlin - stránky věnované léčebnému, emocionálnímu, magickému a rituálnímu užití rostlin. Počíst si můžete v našem internetovém tramp - vodáckém časopisu Vítr. Pravidelně zde najdete pozvánky na kulturní akce a na jam sessiony. V sekci "Projekty" si lze prohlédnout weby, které jsem doposud vytvořila. Chcete web s pečlivou SEO optimalizací či originální grafiku? Napište!

Momentálně připravuji stránky pro občanské sdružení Motoclub F Chabařovice :-)

STRUČNÝ POPIS PROJEKTŮ

MARTIN FRIDRICH - BLUEGRASS BANJO

Vytvořeno r. 2010. Webdesign, tvorba webu v html + CSS styl, grafika vlastní - vytvořeno v Adobe Photoshop, SEO optimalizace - zdrojový kód validní: 97/100 . Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik.

 

PELETKAMNA

Vytvořeno r. 2012. Webdesign, tvorba webu v html + CSS, grafika vlastní - Adobe Photoshop, SEO optimalizace - zdrojový kód validní: 96/100 .. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik.

 

INTERNETOVÝ ČASOPIS VÍTR

Vytvořeno r. 1999. Webdesign, tvorba webu v html, grafika vlastní - Adobe Photoshop. V r. 2012 převedeno do redakčního systému Webnode. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik. Šéfredaktorka časopisu.

 

MANDOLINWOLF

Vytvořeno r. 2011. Webdesign, tvorba webu redakčním systému Webnode, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik. Jednatelka (předsedkyně) o. s. Mandolinwolf

 

BLUEGRASS FESTIVAL CHABAŘOVICKÁ STRUNA

Vytvořeno r. 2011. Webdesign, tvorba webu v redakčním systému Webnode, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik. Dramaturg festivalu.

 

ESOTERIKA ROSTLIN - probíhá rekonstrukce webu

Vytvořeno r. 1997. Webdesign, tvorba webu v html, CSS styl, grafika vlastní - Adobe Photoshop, SEO optimalizace. Autorka většiny článků a receptů, šéfredaktorka projektu.

 

MAGICA

SEO optimalizace - zdrojový kód validní: 96/100. Vytvořeno r. 1999. Webdesign, tvorba webu v html, CSS styl, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Osobní web.

 

PÉRÁCI

SEO optimalizace - zdrojový kód validní: 96/100. Vytvořeno r. 2013. Webdesign, tvorba webu v html, CSS styl, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Web country kapely.

 

Auto Devils Dentcar

SEO optimalizace - zdrojový kód validní: 97/100. Vytvořeno r. 2013. Webdesign, tvorba webu v html, CSS styl, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Web firemní.

 

KRONIKA JAM SESSION JIRKY TINKY

Vytvořeno r. 2008. Webdesign, tvorba webu v html, grafika vlastní - Adobe Photoshop, uloženo na doméně Magica. Po dobu konání jam sessionů J. Y. byly poskytnuty služby webmastera a grafika, fotodokumentace.

 

ZAKÁZKOVÉ LAKOVÁNÍ - DESIGN FRIDRICH

Vytvořeno r. 2011. Webdesign, tvorba webu v html, grafika vlastní - Adobe Photoshop, SEO optimalizace. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik. V r. 2013 převedeno na webareal.

 

MOTOAREÁL CHABAŘOVICE

Vytvořeno r. 2012. Webdesign, tvorba webu v HTML + CSS, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik. Registrace motoareálu a Pivnice 13 do E Katalogů. SEO optimalizace - zdrojový kód validní: 97/100 .

 

AUTO-MOTO-VETERÁN BAZAR FRIDRICH

Vytvořeno r. 2011. Webdesign, tvorba webu v redakčním systému Webnode, E-shop, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik.

 

FESTIVAL CHLUMECKÝ GULÁŠ

Vytvořeno r. 2012. Webdesign, tvorba webu v redakčním systému Webnode, grafika vlastní - Adobe Photoshop. Nadále poskytuji IT služby: webmaster a grafik. Registrace a info na hudebních portálech a kulturních serverech.